İngilizce Dil Kursu

ABC Özel Dil Eğitimi

WhatsApp: 05435377419

İngilizce Dil Kursu

İngilizce dil kursu, Elementery, Pre-intermediate, Upper intermediate ve Advenced olmak üzere 5 temel seviyeden oluşmaktadır.

İzmit İngilizce kursu Kocaeli
İzmit İngilizce Dil Kursu

İngilizce Kursu

İngilizce kursu, Elementary (Temel Seviye) hiç İngilizce bilmeyenler, çok az İngilizce bilenler, kelime hazinesi çok az olan ve iletişim kuramayan kişiler içindir. İngilizce diline başlangıç ve tanışma seviyesidir.

2) Pre-Intermediate (Alt Orta Seviye) Sınırlı düzeyde İngilizce bilgisine sahip olup, sınırlı düzeyde cümle okuyup yazabilen, iletişim kurmakta / sürdürmekte zorlanan kişiler için.

3) Intermediate (Orta Seviye) Ciddi sıkıntılar yaşamadan iletişim kurabilen fakat, İngilizcede gramer / akıcı konuşma / üslup açısından eksikleri olanlara iyi olmakla beraber telaffuza ve yapıya tam anlamıyla hakim olamayan kişiler için.

4) Upper Intermediate (Üst Orta Seviye) İngilizce Dili ile okuma, konuşma ve yazmada az hata yapan, fazla hızlı olmayan konuşmalara rahatlıkla katılabilen kişiler için.

5) Advanced (İleri Seviye) İngilizce konuşulan ortamlarda sorun yaşamayan fakat dile akademik, teknik düzeyde hakimiyet açısından zorlanan kişiler için.

Kurs Programlarımız

  • Standart dil kursları
  • Yoğun dil kursları
  • Bire bir dil kursları
  • Akademik/Sınavlara hazırlık dil kursları
  • A1 Aile birleşimi Almanca dil kursu
  • İş İngilizcesi (Business English)

Business English

Business English iş ingilizcesi kursu

İngilizce, mesleki açıdan uluslararası bir dildir. Günümüz iş yerlerinde global iletişim en gerekli şey haline gelmiştir. Konferans görüşmeleri, e-posta ve internet iletişimi sınırları kaldırmakta ve uluslararası işleri herkes için gerçek kılmaktadır...

İş İngilizcesi

A1 Aile Birleşimi Almanca

Aile Birleşimi Almanca kursu

Almanya’ya yerleşmek isteyen ve doğal olarak aile birleşimi hakkını kullanmak isteyen kişi Alman Konsolosluğunun aile birleşimi vizesi için gerekli gördüğü Almanca dil yeterlilik sınavını başarıyla geçmek zorundadır...

Aile Birleşimi Almanca

Bire Bir Dil Kursları

Bire Bir Dil Kursları

Özel hedefleriniz yada sınırlı zamanınız varsa bu sizin için en iyi yöntemdir. Bu kurs; özellikle yurtdışına çıkmaya, yabancı dilde toplantılara katılmaya ve sunumlar yapmaya hazırlanan çalışanlar ve yöneticiler için çok uygundur.

Bire Bir Dil Kursları